TDG50IMP pe șantierul de găurit cu găuri pe șantier
Diametrul găurii: 1,377 "-15,74" (35-400mm), bară de frezare: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, deplasare axială: 280mm
TDG50IMP Linia de foraj
image.png
Design compact și modular
Ar putea fi ușor de utilizat în domeniul pătrunderii pe structuri de oțel la scară largă, în special pentru prelucrarea spațiului îngust. Fixat poate fi poziția orizontală sau verticală, unitatea de antrenare rotativă și unitatea de alimentare pot fi fixate oriunde în bara de foraj. Unitatea de alimentare și unitatea de rotație sunt numai 7KG și 5KG fiecare, mai portabil, pas mai puțin de reglaj de viteză interval de la 0 la 0.5mm, realizarea cu ușurință a schimbului înainte și înapoi.
Bar de foraj
Oțel structural din aliaj de înaltă calitate pentru a asigura precizia tăierii datorită rezistenței și rigidității ridicate. Lungimea barului are 3 opțiuni standard: 1828mm, 2438mm, 3500mm, lungime personalizată disponibilă.
Unitatea de alimentare a unității
Motor electric, fabricat în Germania, monofazat, 1250W și 1800W disponibil. se poate realiza tăieturi la o adâncime maximă de 6 mm.
Scalabilitate superioară
Ø Opțional o bară de găurit mai mică pentru a atinge o pantă Ø55-400mm.
Ø Masina de sudat opțional cu autopurtare utilizată cu pini de frezare portabile.
Parametru
Boring Bar 50mm 30mm (opțional)
Diametrul foraj 55-400mm 35-400mm (opțional)
Piesă de foraj 300mm, 600mm 300mm, 600mm
Rata de hranire 0-0.5mm / rev 0-0.5mm / rev
Unitatea de alimentare a unității O singură fază, 110V / 230V, 1250 / 1800W O singură fază, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Cap de cap 80-380mm, 120-450mm 80-380mm, 120-450mm
Date de testare pe site
Diametrul foraj Adâncimea de tăiere Rata de hranire RPM
Φ200 5mm 0,25 45
Φ400 1mm 0.2 80
Material: Q345, unitate de putere: 1250W, motor electric de putere