Mașină de plictisit linie portabilă TDG50IMP
Mașini unelte portabile pentru unelte Diametru plictisitor: 1.377 "-15.74" (35-400mm), bară plictisitoare: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, deplasare axială: 280mm Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați prin e-mail: sales @ dthmachines.com, site-ul web: joysungportable.com:Tel:+86 13823685815
Mașină de bara portantă de foraj TDG50IMP Procesare video la fața locului
Mașină de plictisit linie portabilă TDG50IMP marca Joysung Descrierea produsului
Detalii componente
Motor de antrenare rotativă: Cutie de antrenare rotativă:
Motor electric de marcă Eibenstock 220V / 50Hz / 1800W 5: 1 angrenaj pentru viermi
Construcții grele - Motoare noi alimentează linia CLIMAX (2)
instrumente de plictisire a liniei
Descrierea caracteristicii:
O varietate de metode de instalare, de foraj orizontal, de foraj vertical, de plictisire.
Putere de cuplu constantă, capacitate mare de tăiere, capacitate de tăiere la o singură margine de până la 3mm, sistem de alimentare cu servomotoare, motor hidraulic, motor EE Germania.