Instrument de foraj TDG50-PLUS
video
Instrument de foraj TDG50-PLUS
Instrument de foraj TDG50-PLUS
Detalii tehnice ● Diametru de frezare: 55-350mm ● Bar de foraj: Φ50 * 1820mm ● Bar de foraj: Φ35 * 1200mm
Mașină de găurit cu linie TDG50PLUS
2.png
Detalii tehnice
● Diametrul de găurire: 55-350mm
● Boring Bar: Φ50 * 1820mm
● Boring Bar: Φ35 * 1200mm
● Accident vascular cerebral: 280 mm
● Oprire automată a alimentării
● Rata de alimentare: 0-0,5mm / rev
● RPM plictisitor: 0-83 / 83-150rpm
CONECTAREA / MOTORUL DRIVE
3.png
Drive Cutie de viteze
● Cursa de frecare: 280mm
● Alimentare mecanică, viteză de avans pe rotație: 0-0,5mm / rev
● Asigurați un raport de reducere a treptelor de 3: 1 pentru creșterea cuplului.
4.png
D riveți motorul
● Eibenstock, fabricat în Germania
● Monofazat, 110V / 230V, 1250W (1,6 CP), 50 / 60HZ
● Schimbare în două trepte, 0-83 și 83-150 rpm
● Greutate: 4,6 kg
BATONUL DE MONTARE / MONTAREA KIT / SISTEMUL DE CENTRARE RAPIDĂ
5.png
Număr parte: 50-50-001
Bară de găurit placat cu crom, Ø50 * 1820 mm, diametrul de găurire: Ø55-350mm
Orificiile pentru găuri se distanțează la fiecare 200 mm, găurile pentru scule: 16 * 16 mm
6.png
P art Nr: 50-30-002
Bară de găurit placat cu crom, Ø35 * 1200mm, diametru de găurire: Ø38-120mm
Găuri pentru unelte distanțate la fiecare 120 mm, găuri pentru scule: 12 * 12 mm
7.png
● Montați la Ø50mm
● Set pentru manșoane: 1 manșoane pentru cutia de viteze
2 Manșoane pentru rulmenți
8.png
● Potriviți la Ø50mm
● tăietor pătrat 16 * 16 mm
● Diametrul de găurire: Ø120-165mm \ Ø150-230mm
Ø200-280mm \ Ø250-350mm
9.png
● Potriviți la plictisire de la 55-350mm
● Suportul mașinilor complete cu brațe la genunchi
SISTEMUL DE RAPIDCENTERARE
Partea Nuber: 50-35-020
Trei montare pe magnet
● 2 bucăți pentru centrarea barei de foraj.
● Domeniu maxim de control: 300mm